Історія закладу освіти

Середню загальноосвітню школу № 205 було відкрито 1 вересня 1972 року/Files/images/IMG_0291.jpg

Першим директором освітнього закладу був Лебедєв Микола Сергійович 1931 року народження (учитель фізики та математики), «Відмінник народної освіти (наказ №1 по СЗШ №205 від 17 липня 1972 року).

/Files/images/IMG_0289.jpg

З 1982 року закладом освіти керувала Ачкасова Тамара Григорівна 1936 року народження (за фахом учитель історії), депутат Ленінградської районної ради. Нагороджена медаллю «За доблестный труд» в ознаменования 100-летия со дня рождения В.И. Ленина та значком «Відмінник народної освіти».

/Files/images/IMG_0290.jpg

З 1992 по 1995 роки директор СЗШ №205 – Кузьменко Олександр Анатолійович 1960 року народження, вчитель фізики та математики.
У 1980 році учні першими об′єдналися у загони СПОКу, продовжили цю роботу у дитячій організації «Едельвейс».

Серед випускників освітнього закладу є багато відомих широкому загалу імен: Дмитро Гордон – головний редактор газети «Бульвар», співачка Наталія Корольова та інші.

У школі донині працюють вчителі, які стояли на теренах відкриття школи: Козачек Н.С. (учитель української мови та літератури, вчитель методист вищої категорії) та Журова Л.Ю. (учитель зарубіжної літератури).
Педагоги школи – започаткували у м. Києві проведення уроків миру, днів здоров′я тощо. За час існування заклад освіти видав: свідоцтв про базову середню освіту – 4270, атестатів про середню освіту – 2260.

/Files/images/vayber/20210224_141428.jpg
З 1995 року під керівництвом Марієвської Ірини Миколаївни (учитель фізики, старший вчитель, «Відмінник народної освіти») освітній заклад зазнав глобальних змін та творчих пошуків по оновленню навчально-виховного процесу, апробації інноваційних ідей і технологій.

/Files/images/vchitel/image.jpg

6 липня 2021р. директором школи призначено Медвідь Наталію Юріївну, вчителя вищої категорії, викладача української мови і літератури, зарубіжної літератури, практичного психолога.